Aktualności

16 października 2018

Bal Doktoranta 2018

Samorząd Doktorantów serdecznie zaprasza wszystkich doktorantów z Politechniki Lubelskiej na Bal Doktoranta 2018, który odbędzie się 16 listopada 2018 r. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na załączonym plakacie.

Więcej o "Bal Doktoranta 2018"

15 października 2018

Mistrzostwa Doktorantów i Doktorantek w Siatkówce

Krajowa Reprezentacja Doktorantów oraz Porozumienie Doktorantów Uczelni Wrocławskich organizują V Ogólnopolskie Mistrzostwa Doktorantów i Doktorantek w Siatkówce Halowej.

Więcej o "Mistrzostwa Doktorantów i..."

8 października 2018

Ogłoszenie wyborcze

Dnia 5 listopada 2018 r. (poniedziałek) o godz. 8:00 w sali 101 WM odbędą się wybory uzupełniające do Rady Wydziałowej Samorządu Doktorantów na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej. W przypadku braku kworum drugie zebranie wyborcze odbędzie się o godz. 8:20. Liczba mandatów do obsadzenia – 4.

Więcej o "Ogłoszenie wyborcze"

5 października 2018

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Medycyna Personalizowana

W dniach 27-29 listopada 2018 r. w Centrum Kongresowym hotelu „Victoria” Lublinie przy  ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60 odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Medycyna Personalizowana, organizowana w tym roku pod hasłem: "Genom, niepełnosprawność, edukacja, pacjent, technologie."Głównymi organizatorami są: Zakład Genetyki Klinicznej...

Więcej o "IV Ogólnopolska Konferencja..."

3 października 2018

Konstytucja dla Nauki - kształcenie doktorantów

Na stronie [Link] znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące kształcenia doktorantów zgodnie z nową Ustawą "Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce".

Więcej o "Konstytucja dla Nauki - kształcenie..."

28 września 2018

Wnioski stypendialne dla doktorantów

Informujemy, że wnioski o stypendium doktoranckie i stypendium projakościowe należy składać do do kierownika studiów doktoranckich lub osoby wyznaczonej przez kierownika studiów doktoranckich do 10 października 2018 r.Na Wydziale Mechanicznym wnioski te należy składać do kierownik dziekanatu.Wzór wniosku o stypendium doktoranckie można znaleźć pod adresem [Link1],...

Więcej o "Wnioski stypendialne dla doktorantów"

28 września 2018

Sprawozdania z przebiegu badań naukowych

Przypominamy, że doktoranci zobowiązani są do złożenia rocznego sprawozdania z przebiegu badań naukowych do dnia 6 października do kierownika studiów doktoranckich po akceptacji opiekuna naukowego. W przypadku doktorantów rozpoczynających studia w semestrze letnim sprawozdania roczne powinny być złożone do dnia 1 marca.Na Wydziale Mechanicznym sprawozdania należy składać do...

Więcej o "Sprawozdania z przebiegu badań..."

18 września 2018

IV edycja konferencji „Nowe Wyzwania Dla Polskiej Nauki”

W Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie odbędzie się IV edycja konferencji „Nowe Wyzwania Dla Polskiej Nauki”. Rekrutacja trwa do 19.10.2018 r. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie: www.doktorant.com.pl

Więcej o "IV edycja konferencji „Nowe..."

14 września 2018

Doktoranckie biegi po zdrowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu "Doktoranckie biegi po zdrowie" organizowanego przez Krajową Reprezentację Doktorantów oraz Samorząd Doktorantów SUM w Katowicach.

Więcej o "Doktoranckie biegi po zdrowie"

12 września 2018

Informacje dla doktorantów związane z wprowadzeniem Ustawy 2.0

W załączonym dokumencie można znaleźć informacje dotyczące przebiegu studiów doktoranckich, stypendiów oraz realizacji doktoratu po wprowadzeniu nowej Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2018 poz. 1668). Jest to opracowanie własne Kierownika Studiów Doktoranckich na Wydziale Mechanicznym Pani prof. dr hab. Barbary Surowskiej.

Więcej o "Informacje dla doktorantów związane..."


Archiwum »